لیست قیمت پارچه نخی درجه یک در سال ۹۸

پارچه های نخی همیشه فروش خوبی در کشور ما داشته است و در بین خانوم ها و خیاط ها محبوبیت زیادی دارد. این نوع پارچه ها از پنبه درست شده اند و بسیار نرم و با لطافت می باشند و با هر نوع پوستی سازگاری دارند و قیمت آن به عوامل زیادی از جمله به نوع و رنگ پارچه بستگی دارد برای تهیه لیست قیمت پارچه نخی ۹۸ میتوان به سایت های مربوطه مراجعه کرد و علاوه بر قیمت از دیگر مشخصات پارچه اطلاعات بدست آورد و برای خرید انواع پارچه از آن اقدام کرد.

لیست قیمت پارچه نخی درجه یک در سال 98

فروشنده عمده ارزان ترین پارچه نخی ساده

فروشنده عمده ارزان ترین پارچه نخی سادهپارچه نخی ساده، در حین سادگی از پروفروش ترین پارچه ها می باشد که استفاده بسیار زیادی از آن می شود. 

برای تهیه ارزانتر این پارچه های پر فروش میتوان از تولیدی ها اقدام کرد در آنجا این محصولات را به صورت عمده و زیر قیمت بازار به فروش می رسانند.

این روزها سایت های فروش زیادی وجود دارد که به صورت آنلاین فعالیت می کنند و در آنجا هم می توان پارچه نخی ساده را با قیمت مناسبی تهیه کرد زیرا آنها مستقیم به تولیدی ها متصل می باشند.

پارچه نخی با بهترین کیفیت و قیمت استثنایی

پارچه نخی با بهترین کیفیت و قیمت استثناییکارخانجات و تولیدی های کشور ما از برترین تولید کنندگان  پارچه نخی در خاورمیانه می باشند و هر ساله مقدار چشمگیری از آن به کشور های همجوار صادر می شود.

ایران یه سری از پارچه ها را از کشور ترکیه که صنعت اصلی آن تولید پارچه می باشد و در جهان حرف اول را می زند وارد میکند و پارچه نخی ترک از محصولات با کیفیت و پر طرفدار کشور ما می باشد و بسیاری از تولیدی ها از آن استفاده می کنند، این محصولات را غالبا می توان از نمایندگی پارچه خارجی که در کشور فعالیت دارند تهیه کرد.

محصولات درجه یک پارچه نخی ایرانی

محصولات درجه یک پارچه نخی ایرانیاکثر کارخانجات نساجی کشور سعی کرده اند پارچه های نخی تولید کنند که کیفیت آن در اندازه استاندارد های جهانی باشد که کشور ما بتواند در این زمینه هم حرفی برای گفتن داشته باشد که بسیار موفق هم بوده است.

ایران در زمینه تولید پارچه نخی مانتویی حرف اول را در آسیا می زند و پارچه های درجه یک تولید می کند و اکثر این محصولات را صادر می کند.

انواع پارچه نخی با کیفیت ممتاز صادراتی

انواع پارچه نخی با کیفیت ممتاز صادراتیپارچه های نخی صادراتی کشور دارای کیفیت و استاندارد های بین المللی می باشد و زمان و هزینه زیادی برای رسیدن به این سطح شده است که امروزه توانسته ایم در این زمینه حرفی برای گفتن داشته باشیم و با کشور های برتر در این زمینه رقابت کنیم.

پارچه نخی گلدار ایرانی از پارچه های محبوب و پرطرفدار بین کشور های همجوار و حوزه خلیج فارس می باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما